Obchodní Konzultant pro Dentální Péči

Job description

Jste nadšenec do obchodu a máte zájem o dentální péči? Připojte se k naší mezinárodní společnosti a staňte se klíčovým hráčem v budování vztahů s profesionály v oblasti stomatologie na jižní Moravě!

Co vás čeká:

  • Budování a aktualizace portfolia obchodních partner.
  • Začlenění nových zubních ordinací.
  • Efektivní plánování dne.
  • Organizace vzdělávacích akcí.
  • Reprezentace na odborných akcích.
  • Pravidelné vzdělávání.
  • Administrativa.

Co od vás očekáváme:

  • Zkušenosti v terénu: Ideálně v oblasti stomatologie nebo farmaceutického průmyslu.
  • Komunikativní a reprezentativní osobnost: Umíte zaujmout a budovat vztahy.
  • Týmový duch a zodpovědnost: Pracujete s radostí a odpovědně.
  • Angličtina: Komunikativní úroveň je výhodou.

Co nabízíme:

  • Zajímavou a pestrou práci: Možnost učit se nové věci a rozvíjet se.
  • Příjemný kolektiv: Pracujte v přátelském týmu.
  • 5 týdnů dovolené: Odpočiňte si a načerpejte nové síly.
  • Firemní benefity: Auto, počítač, telefon, tablet a další výhody.

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte a přihlaste se! Těšíme se na vás.

Katarína Hladová, REED – MSS

+420 727 947 610;   katarina.hladova@reed.com

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!