Relationship Manager - leasing

Job description

Pro našeho klienta – silnou stabilní mezinárodní společnost hledáme oblastního manažera,

který bude poečovat a rozvíjet vztahy s klíčovými partnery v regionech – Praha, Střední Čechy a Jižní Čechy.

Náplň práce:

• Rozvoj obchodních aktivit v daných regionech

• Budování a udržování silných partnerských vztahů s cílem dosáhnout dlouhodobé

spolupráce

• Plnění stanovených prodejních cílů

• Představení produktů a služeb klíčovým partnerům (delaerské sítě)

• Práce v týmu a dosahování týmových cílů

• Spíše než o akvizice nových zákazníku se jedná o rozšiřování stávajících spoluprací

• Administrativa – příprava prezentací, reportů atd.

Požadujeme:

• Alespoň 2 roky zkušeností na podobné pozici

• Obchodní dovednosti – komunikace, vyjednávání

• Orientace na cíl

• Angličtina B2

Nabízíme:

• 5 týdnů dovolené, sick days

• Částečný HO

• Služební automobil

• Příspěvěk na penzijní připojištění

• Zvýhodněný mobilní tarif

• Příspěvěk na stravování, multisport a další

Místo výkonu práce: Praha

Termín nástupu: dohodou

#obchod #salesmanager #Reed

Na spolupráci se těší

Luboš VERNER

Recruitment Consultant

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové

stránce www.reedglobal.cz nebo na našem LinkedInu www.linkedin.com/company/reed[1]czech-republic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO:

28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z

veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně

osobních údajů (EU) 2016/679

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!