Údržbář v moderní potravinářské výrobě - Jirny

Job description

Naším klientem je moderní a stabilní výrobní společnost zaměřená na výrobu masných potravin.

V rámci jejich úspěchu na trhu si firma postavila zbrusu nový a moderní výrobní závod v průmyslové zóně Jirny, pro který hledáme Údržbáře výroby.

Na této pozici se můžete těšit na práci v těch nejmodernějších prostorech ve stabilní a úspěšné firmě, kde si svých zaměstnanců opravdu cení!

Dostane se Vám také kvalitnímu úvodnímu zaškolení a také pozdějších tréninků takže můžete růst spolu s firmou.

K fixnímu platu Vás také čekají nemalé bonusy za přesčasy, nebo v podobě osobního ohodnocení: firma své věrné a pracovité zaměstnance náležitě odmění

Náplň práce:

  • Provádění pravidelné preventivní a operativní údržby
  • Zodpovědnost za stav strojů a plánování údržby
  • Práce s náhradními díly, kontrola a oprava vadných dílů a součástek, strojů

Nabídka:

  • Motivují platové ohodnocení
  • Další možnosti přivýdělku, osobní bonusy apod.
  • Moderní pracovní prostředí
  • Prostředí rodinné firmy
  • Firemní půjčky
  • Dotované závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance

Požadavky:

  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Zkušenost v potravinářské výrobě je velmi vítána.
  • Technický background a manuální zručnost

V případě zájmu o tuto skvělou příležitost neváhejte odpovědět svým životopisem.

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!