Field Application Engineer – Síťové Technologie a produkty.

Job description

Firma našeho klienta díky široké nabídce a kvalitě síťových technologií patří mezi leadery ve svém oboru. Jejich produkty jsou vyrobeny s důrazem na potřeby zákazníka a komunikační technologie posouvají vpřed v souladu s měnícími se nároky uživatelů internetu.

V rámci rozšíření mezinárodního týmu hledáme kandidáty na pozici Field Application Engineer – Síťové Technologie a produkty.

Tato pozice zahrnuje časté cestování po Evropě (zhruba 40% pracovní náplně), s využitím anglického jazyka.

Náplň pozice:

Technická podpora (lvl.2 a lvl.3), vzdálená i lokální uživatelům a distribučním partnerům

Technická podpora u zákazníka, výpomoc s instalací, zaškolením a následným otestováním technologie

Technická podpora prodejních týmů

Spolupráce s interními týmy za účelem zlepšení kvality servisu i produktů

Cestování a pravidelný kontakt se zákazníkem,

Řešení případných eskalací

Nabídka:

Nadstandardní platové ohodnocení

Zázemí stabilní a úspěšné firmy

Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání

Práce s nejmodernějšími technologiemi

Požadavky:

Velmi dobrá znalost TCP/IP, DHCP, DNS problematiky a užití

Zkušenost s produkty VoIP, xDSL, Optika, LTE/5G/FWA apod.

Praxi na Technické podpoře na mezinárodní úrovni vítána

Plynulý český a anglický jazyk

Ochota cestovat

Prozákaznický přístup

V případě zájmu o tuto skvělou příležitost nás neváhejte kontaktovat s anglickou verzí Vašeho životopisu.

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!