Expansion Specialist

Hledáme kolegu/kolegyni do oddělení Expanze, které má na starosti široké spektrum aktivit a procesů spojených s plánováním a přípravou otevírání nových prodejen.

Co budete dělat?

  • Podílet se na nových i stávajících projektech oddělení expanze (zejména v Praze a Středočeském kraji).
  • Realizovat úkoly pod vedením projektového manažera.
  • Připravovat a kontrolovat podklady, smlouvy a projektové materiály.
  • Spolupracovat se stavebním oddělením.
  • Komunikovat s externími partnery a mateřskou společností.
  • Monitorovat konkurenci.
  • Připravovat přehledy a reporty.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti obchodu, stavebnictví nebo práva.
  • Minimálně 1 rok praxe v oblasti projektového řízení.
  • Výhodou je praxe v oblasti expanze a retailu.
  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka.
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).
  • Uživatelská znalost MS Office.
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti.
  • Samostatnost, flexibilita, zodpovědnost a pečlivost.

Co nabízíme:

  • Podporu dalšího vzdělávání.
  • Možnost sportování a relaxace (Multisport karty).
  • 5 týdnů dovolené v roce (slevy u cestovních kanceláří).
  • Zvýhodněné telefonování blízkým a kamarádům.
  • Příspěvek na penzijní připojištění a stravování.
  • Služební automobil.
  • Vánoční poukázky v hodnotě až 4000,- Kč.
  • Propracovaný systém zaučení.
  • Jisté zaměstnání v silně expandující společnosti.