Nové

Key Account Manager - čaje

Popis práce

Pro českou FMCG společnost hledáme Key Account Managera/ku:

Co vás čeká:

  • Budování a rozvíjení silných partnerských vztahů a péče o klíčové zákazníky
  • Zodpovědnost za exekuci strategie společnosti
  • Spolupráce na přípravě prodejní strategie
  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Zodpovědnost za prodejní výsledky a profitabilitu
  • Analýza a plánování prodejů
  • Uvádění novinek na trh a jejich podpora
  • Příprava, zpracování a prezentace nabídek, komunikace se zákazníky
  • Sledování vývoje trhu a svěřených zákazníků
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními (trade marketing, controlling, plánování, zákaznický servis)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Silné manažerské schopnosti, výrazný leadership
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Analytické schopnosti a práce s daty
  • Kreativita, otevřenost novým myšlenkám a přístupům
  • Ambicióznost a silná orientace na cíl a výsledky
  • Flexibilita
  • Umění přijímat a řídit změny
  • Strategické uvažování
  • Odolnost vůči stresovým situacím
  • Být týmový hráč

Co vám můžeme nabídnout:

  • Motivační platové ohodnocení, bonusy
  • 25 + 1 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravu
  • Notebook, mobilní telefon
  • Služební automobil k soukromým účelům
  • Zaměstnanecké slevy
  • Pitný režim pro osobní využití
  • Zkušený, příjemný kolektiv, který rád pomůže

Pokud máte za sebou úspěšnou praxi v oblasti key account managementu a chcete se podílet na dynamickém rozvoji firmy, neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Lokalita: Praha jih

Nástup: dle dohody

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší

Luboš VERNER

Recruitment Manager

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika

www.linkedin.com/in/lubosverner

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.