Medical representative – enterální výživa – Košice/Přešov (nemocnice, domovy pro seniory, lékaři)

Pro mezinárodní společnost v oblasti enterální výživy pro dospělé  hledám nového kolegu/kolegyni na pozici Medicínský representant, který/á bude propagovat produkty ve svěřeném regionu (od Popradu po Sninu ).

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za plánování a rozvoj obchodu ve svěřeném regionu
  •  Identifikace příležitostí a aktivní propagace produktů
  •  Komplexní péče o svěřené portfolio klientů Návštěva nemocnic, lékařů a DSS či přímo pacientů
  •  Pravidelný reporting výsledků prodeje
  • Monitoring trhu
  • Úzká spolupráce a koordinace s interními týmy (Pharma, KAMs, Marketing, Medical, HR, Finance, Operations)
  • Účast na kongresech a organizování seminářů Účast na týmových schůzkách (Cycle meetingy, operativní meetingy, produktové školení a další)

Váš profil:

  • Předchozí zkušenosti s prodejem a prezentace produktů na lékaře, nemocnice
  • Znalost terminologie v oblasti medicíny
  • Znalost angličtiny je výhodou ne podmínkou
  • Ochota cestovat – denně 8 – 10 schůzek
  • Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) Osobnostní předpoklady a dovednosti SŠ/VŠ vzdělání
  • Bydliště v regionu Žilina nebo Prešov / Košice

  • Zaměstnanecké výhody, benefity Prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti, týmové práci a neformálních vztazích
  • Firemní auto na soukromé účely
  • Kvartální bonusový systém
  • Interní školení a možnost dalšího rozvoje v rámci společnosti
  • Týden dovolené navíc, 5 dní sick days, 1 den narozeninového volna navíc
  • Systém Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění, zaměstnanecký akciový program,
  • Produkty v kanceláři pro zaměstnance, firemní akce, krátké pátky,
  • Ovocné úterky a mnoho dalších benefitů

Lokalita: Košický kraj

Termín nástupu: dle dohody

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV. Vhodné kandidáty kontaktuji zpravidla do 2 pracovních dnů s detaily pozice.

Na spolupráci se těší
Luboš Verner
Senior Recruitment Consultant Sales & Marketing
Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services , IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.