Obchodní zástupce - Morava

Hledáme nového člena týmu do mladé, dynamické a rychle se rozrůstající společnosti. Máte zájem o zdravotnickou techniku, baví vás nové věci, chcete se neustále vzdělávat a růst? V tom případě by mohla být tato příležitost to pravé.

Náplň práce:

  • Vyhledání nových obchodních příležitostí a neustálé monitorování trhu
  • Péče o stávající zákazníky
  • Vytváření cenových nabídek dle technické specifikace od zákazníka
  • Účast ve veřejných zakázkách
  • Komunikace s dodavateli
  • Dosažení naplánovaného obratu

Zkušenosti:

  • Ukončené VŠ nebo SŠ vzdělání
  • Znalost anglického jazyka
  • Obchodní a vyjednávací talent
  • Komunikační schopnosti
  • ŘP průkazu skupiny B
  • Zkušenosti ze zdravotnického prostředí jsou výhodou, ale ne podmínkou

Co náš klient nabízí:

  • Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Provize z prodeje
  • Služební vůz, notebook a mobilní telefon
  • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje v podobě nejrůznějších workshopů a kurzů v ČR i v zahraničí
  • 5 týdnu dovolené, příspěvek na stravování, preventivní zdravotní péči, zvýhodněné rekreační pobyty, služební vůz i pro soukromé účely, firemní akce a teambuildingové aktivity
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned

Pokud vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám vaše CV a my vás budeme kontaktovat.

Na spolupráci se těší
Lenka Bugnerová, REED – MSS
+420 778 885 854; Lenka.Bugnerova@reed.com