Operátor zákaznické linky - Směny - 12h

Naš klient je jedním z hlavních poskytovatelů eskalátorů, výtahů a souvisejících služeb v Evropě. Svou historií sahá až do 19. století, od kdy postupně expandoval do více jak 100 zemí světa. Společnost na území České republiky působí již téměr 30 let, kde se umístila mezi přední poskytovatele služeb svého oboru. Momentálně hledá operátora zákaznické linky. Budete mít za úkol navigovat uživatele (přijem hovorů), dálkově ujišťovat a uklidnovat a současně předávat veškeré obdržené informace technikovi, který se na poškozené místo vydá.

Popis pozice:

  • Zpracovávání požadavků skrze telefon (příchozí hovory) nebo email
  • Spolupráce se zákazníky nebo kolegy na vyřešení jejich požadavku
  • Související administrativa - záznamy požadavků a jejích předávání na příslušná oddělení

Odměna:

  • Kompletní zaučení a absolutní podporu týmu i nadřízených
  • Stabiliní zaměstnání s příležitostí ke vzdělávání se a kariérnímu růstu
  • Působení v silné a mezinárodní společnosti svého oboru
  • 20 dní dovolené + 5 dnů osobního volna, sickdays
  • +20% za noční/víkendovou směnu
  • Cafeteria system
  • Moderní prostory v dobré dostupnosti metra linky B
  • a řada dalších

Požadavky:

  • Komunikativost a reprezentativní ústní projev
  • Prozákaznický přístup a pozitivní vztah k technologiím
  • Otevřenost práci na směny (12h), včetně nočních (lze vykovánat plně na HomeOffice),
  • x3 dny v práci/x4dny doma, občas i svátky/víkendy
  • Aktivní naslouchání, schopnost vysvětlit a předat informace/postupy, empatický přístup
  • Dobré uživatelské znalosti PC
  • Anglický jazyk min. B1

Splňujete požadované dovednosti? Chcete se o pozici dozvědět více? Pošlete nám svůj životopis v angličtině a my vám zavoláme a domluvíme podrobnosti.

Kristina Herget

Senior konzultant | Česká republika

Slovanský dům, Na Příkopě 859/22, 110 00 Praha 1, Česká republika

Mob: (+420) 727 902 034

Odpovědí na tento inzerát nebo zasláním vašeho životopisu a dalších osobních materiálů souhlasíte se shromažďováním, zpracováním a uchováváním vašich osobních údajů v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.