Operátor Zákaznické Linky

Pro našeho klienta, který se specializuje na návrh, instalaci, servis a modernizaci transportních systémů pro téměř každý typ budovy, hledáme komunikativního a empatického Operátora Zákaznické Linky. Tento profesionál by měl být schopen udržet chladnou hlavu i v nepříjemných situacích a efektivně řešit problémy.

Náplň práce:

  • Poskytování zákaznické podpory prostřednictvím telefonu nebo emailu
  • Řešení požadavků zákazníků s důrazem na rychlost a kvalitu
  • Spolupráce s technickým týmem
  • Související administrativa

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v dynamicky rostoucí společnosti
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Komplexní zaučení
  • Přátelský a podporující pracovní kolektiv
  • 20 dní dovolené + 5 dnů osobního volna, sickdays
  • 20% za noční, svátek nebo víkendovou směnu
  • Cafeterie systém
  • Moderní prostory

Požadavky:

  • Výborné komunikační schopnosti a schopnost naslouchat
  • Schopnost pracovat pod tlakem a řešit konfliktní situace s klidem a profesionalitou
  • Zkušenosti na podobné pozici
  • Znalost práce s počítačem a běžnými kancelářskými aplikacemi
  • 3 dny v práci – 12h směny, otevřenost práce na směny, včetně nočních (s možností nočních směn z domova)
  • Anglický jazyk B1/B2

Pokud máte zájem stát se součástí týmu, který se stará o spokojenost zákazníků a přispívá k inovacím v oblasti transportních systémů, zašlete nám svůj životopis.

Nikola Švábová

Recruitment Consultant | Czech Republic

Slovanský dům, Na Příkopě 859/22, 110 00 Praha 1, Czech Republic

Mob: (+420) 720 964 061

Odpovědí na tento inzerát nebo zasláním vašeho životopisu a dalších osobních materiálů souhlasíte se shromažďováním, zpracováním a uchováváním vašich osobních údajů v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.