Website Digital Specialist / Webový analytik - FMCG

Hledáme Website Digital Specialistu/tku pro mezinárodní společnost v oblasti drogerie. Vaší náplní práce bude správa obsahu na webových stránkách společnosti a jejich retailových partnerů a jejich analýza. Budete se zabývat tvorbou digitálních kampaní, optimalizací obsahu, ochranou dat a spoluprací s marketingovým týmem.

Náplň práce:

  • Správa webového obsahu na webu či mobilních aplikací včetně analýzy (SEO)
  • Podpora retailových partnerů: Poskytování obsahu a grafických materiálů (bannerů) pro partnery
  • Zajištění informací na webu v souladu s legislativou o ochraně osobních údajů
  • Aktualizace webového obsahu: Udržování aktuálního obsahu na webových stránkách a řešení technických problémů
  • Úzká spolupráce s týmem pro performance marketing
  • Sledování a realizace strategie vyhledávání v České republice a na Slovensku ve spolupráci s marketingovými týmy.

Požadavky:

  • Minimálně bakalářské vzdělání.
  • Předchozí praxe v oblasti content managementu, web site managementu nebo optimalizace obsahu na webu.
  • Schopnost denně komunikovat v angličtině a češtině (kontrola textu).
  • Praktické zkušenosti s online analytikou.
  • Výborné organizační schopnosti.

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené a Sick Days
  • Příspěvek na benefitní body
  • Příspěvek na dentální hygienu
  • Příspěvek na stravenky
  • Multisport karta
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Životní pojištění
  • Slevy na firemní produkty
  • Lokalita: Praha Karlín (hybridní mód)
  • Start: ihned / dle domluvy
  • Smlouva na dobu určitou (1-3 roky)

Těším se na spolupráci.

Luboš VERNER

Recruitment Manager

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika

Všechny aktuální pozice obsazované společností REED najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz nebo na LinkedInu www.linkedin.

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV. Vhodné kandidáty kontaktuji zpravidla do 2 pracovních dnů s detaily pozice.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services , IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.