Leasing Manager

Baví Vás obchod a zajímá Vás svět nemovitostí? Případně máte již zkušenosti z leasingu nebo lettingu a hledáte změnu?

Pro našeho klienta hledáme do leasingového týmu novou posilu!

Náplň práce:

  • Pronájem komerčních budov (zejména kanceláře) nebo průmyslových parků
  • Poskytování prohlídek nemovitostí a objektů potenciálním nájemcům
  • Akvizice nových klientů
  • Aktivní budování vztahů se stávajícím klienty a nájemci
  • Poskytování servisu klientů, pravidelná komunikace a kontakt, poradenství a udržování dobrých vztahů
  • Vyjednávání a příprava nových nájemních smluv a prodlužování stávajících smluv
  • Zodpovědnost za pronájem nájemních prostorů
  • Dohled nad marketingem a inzercí volných míst k pronájmu, podílení se na marketingové strategii
  • Benchmarking trhu s nemovitostmi a konkurence

Budete potřebovat:

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Předchozí zkušenosti s leasingem, lettingem nebo prodejem (ideálně v oblasti real estate)
  • Skvělé organizační a komunikační dovednosti
  • Proaktivní přístup a asertivní povaha
  • Pro-klientský přístup
  • Angličtina na pokročilé úrovni
  • Znalost MS Office

Můžeme Vám nabídnout:

  • Bonusy ke mzdě
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Možnost práce z domova
  • Možnost kariérního růstu
  • Důkladné zaškolení
  • Mobilní telefon a notebook
  • Příspěvek na stravování a sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Teambuildingy a firemní akce

Místo pracoviště: Praha
Nástup: Ihned / dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás pozice oslovila nebo se chcete dozvědět více informací, pošlete mi Vaše CV a spojím s Vámi.

Už se na Vaše reakce moc těším,
Veronika Kopalová, Reed Specialist Recruitment – Property & Construction
+420 607 005 510 ; veronika.kopalova@reed.com

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/ a www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.